سفر به بلژیک و ماهی که گذشت

بلاگ‌نویسی و به روز ماندن حالا دیگر برایم به یک چالش جدی تبدیل شده است. نه اینکه بنویسم یا هر روز تلاش کنم که به روز بمانم، بلکه دردی به دردهای دیگر وجدانم اضافه شده که چرا کلمات را بی استفاده در ذهنم رها کرده‌ام که آنجا خاک بخورند و نوشته نشوند. ولی تلاشم را می‌کنم که تسلیم درهم بودگی ذهنم نشوم و اینجا را به روز نگه دارم. در چند هفته گذشته برنامه چند سفر را هماهنگ کرده و به انجام رساندیم که البته هنوز هم ادامه دارد. دومین سفر اروپایی خودم رو به مقصد بلژیک و شهرهای بروکسل و بروژ انجام دادم که تبدیل به یکی از خاطره انگیزترین سفرهایم شد. هرچند زمستان فصل مناسبی برای لذت بردن از اروپا نیست اما گم شدن در کوچه پس‌ کوچه‌ها و یا کانال‌های بروژ وقت زمان نمی‌شناسد.

کمی هم برلین را بیشتر از قبل گشتم و بعد با یک هیچ‌هایک دیگر و هیجان‌انگیز سری به لایپزیش (لایپزیک) زدم که این سفر هم داستان‌های خود را داشت. در پست‌های بعد قرار دارد از سفر بلژیک بیشتر بنویسم و یا حتی راهنمایی فارسی رو آماده کنم. دیگر اینکه صفحه‌های برلین و شیراز را دنبال کنید چون به روز خواهند شد.

یک سوال: چند ماه پیش در اویل کانال‌های تلگرامی دوست داشتم یک کانال هم برای تنجه داشته باشم اما حالا که همه در بین کانال‌ها خود را گم کرده‌اند نمی‌دانم هنوز هم ایده خوبی است یا نه. اگر نظری داشتید برایم پیام بگذارید.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

3 پاسخ

  1. Kazem گفت:

    *ﻻﻳﭙﺰﻳﮓ (ﮔﺎﻑ ﺑﻪ ﺟﺎﻱ ﻛﺎﻑ) 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *